Odoo image and text block

پيام مدير عامل  

شرکت هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در فضاي کسب و کار با رويکرد انجام درستِ کارِ درست با اتکا به سرمایه های فکری، دانش فنی، تجارب انباشته شده ،منابع انسانی فرهیخته و کار آزموده به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های صنعت شوینده کشور در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است.  این هلدینگ با تمرکز بر مزیت های خود مانند تیم مدیریتی توانمندو خوشنام ، راهبری مشترک ، استفاده بهینه از منابع انسانی و سازمانی ،حمایت فنی و مالی درجهت امکان دستیابی سریع به محصولات جدید و بازارهای نو ظهور در راستای ارزش آفرینی، تولید و تجارت بالنده ،هم افزایی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور عزیزمان  فعالیت دارد. 

هلدينگ شوينده:

* ظرفیت تامین حدود 40درصد نیاز بازار محصولات شوینده ،آرایشی و بهداشتی کشور  را دارد.
* سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و بین المللی را به خود اختصاص داده است.
* دارای برند های اول محصولات صابون گلنار ،خمیر دندان پونه و برند دوم شامپو شبنم و خمیر دندان نسیم  و برند سوم پودر برف و مایع ظرفشویی گلی در کشور میباشد.
* اين مجموعه با نگاه توسعه‌اي، ضمن ارج نهادن به ارزش‌ها و تلاش‌هاي شرکت‌هاي گروه و پايبندي به اخلاق حرفه‌اي به رشد چشمگير فرصت‌هاي کسب و کار و بازارهايش مي‌انديشد.
* هلدينگ مديريت صنعت شوينده به عنوان يک سازمان يادگيرنده جهت اعتماد و رضايت سهامداران و مشتريان به صورت جمعي تلاش مي‌کند و اطمينان دارد که چنين رويکردي به حفظ منافع سهامداران، مشتريان، و کارکنان و ايجاد ارزش مستمر و پايدار براي جامعه به سرانجام خواهد رسيد .

داراب وكيلي
مدير عامل و عضو هيات مديره